Praca

Aktualnie poszukujemy na terenie całego kraju osób na stanowisko: Specjalista ds. Windykacji (Windykator terenowy)

Zadania Windykatora Terenowego:

+ Osobiste, terenowe, negocjacje z dłużnikami i zawieranie ugód,
+ Zdecydowane motywowanie dłużników do spłaty zobowiązań
+ Odbiór gotówki od dłużników
+ Ścisła współpraca z komornikiem w trakcie wizyt terenowych
+ Kontrola realizacji postanowień zawieranych ugód,
+ Raportowanie wyników działań,
+ Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania:

+ Dobra prezencja i postawa oraz silna osobowość
+ Zorientowanie na wynik i realizację wyznaczonych celów
+ Mile widziane doświadczenie na stanowisku negocjatora/specjalisty ds. windykacji poparte wynikami
+ Umiejętność nawiązywania kontaktów z dłużnikami/trudnym klientem
+ Sumienność, cierpliwość, wytrwałośc!!!
+ Znajomość technik negocjacji

Oferujemy:

+ Umowę o pracę/o dzieło/współpraca
+ Niezbędne narzędzia pracy
+ Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny adekwatny do osiąganych wyników
+ Ciekawą pracę w zgranym zespole

Dokument CV, koniecznie ze zdjęciem, proszę przesłać na adres windykacja@2s.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Informujemy ze skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Bardzo proszę o nienadsyłanie CV od osób przypadkowych, które z zawodem negocjatora/windykatora nie miały wcześniej do czynienia.